Ücretsiz seri ilan ve ikinci el alışverişin keyfini yaşayın! 1 elin nesi, 2. elin sitesi!

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İlan verebilmeniz ve ilanlarınızla ilgili diğer hizmetler için alalimsatalim.com üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olabilmeniz için aşağıdaki koşullara uymalısınız.

1. AlalimSatalim.com' a üye olabilmek için üyelik formunun eksiksiz doldurulması gerekir. Bu formda belirtilen bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan kişi taahhüt eder. Üyelik başvuru formuna bilgi girişi yaparken, üyelik formunda zorunlu olarak istenilen tüm bilgilerin eksiksiz ve açık doldurulması zorunludur.

2. Üyeliği kabul edilen kullanıcılar AlalimSatalim.com' u yasaların yasak ettiği veya genel ahlak kaidelerine uygun olmayan ilanlar veremez. Ayrıca, Ticaret Kanunu'nda ve sair kanunlarda bildirilen haksız rekabet düzenlemelerine aykırı eylemler doğrultusunda kullanamaz. AlalimSatalim.com siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı kullanılamaz.

3. Yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak AlalimSatalim.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu üye veya üyeler hakkındaki bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir. AlalimSatalim.com' da ilanı verilemeyecek olan Yasaklı Ürünler Listesi için tıklayınız.

4. AlalimSatalim.com tüm üyelerin kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. 3. maddede yazılı sebepler dışında ve yargı mercilerinin istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

5. AlalimSatalim.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği üyelerin üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

6. AlalimSatalim.com'un iptal ettiği veya üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen kullanıcıların üyelik bilgileri saklanacaktır.

7. Üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen kullanıcılar dışında, üyeliklerini iptal eden kullanıcılar, AlalimSatalim.com'a başvurmak suretiyle üyeliklerine geri alabileceklerdir.

8. AlalimSatalim.com, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

9. AlalimSatalim.com' un amacı, herkesin ilan verebileceği, internet ortamındaki milyonların yararlanabileceği bir hizmet sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden AlalimSatalim.com' a hiçbir sorumluluk yüklenemez.

10. Bu üyelik ilişkisi sanal bir ortamda oluştuğu için, kullanıcının üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, AlalimSatalim.com tarafından kabulü ile üyelik sözleşmesi teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.

11. İsim haklı marka haklarına tecavüz şeklinde kullanım yapılamaz. Uygulaması ne şekilde olursa olsun haksız rekabet doğuracak kullanım yapılamaz.

12. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu üyeye aittir. Bu sebeple AlalimSatalim.com'a rücu kesinlikle mümkün değildir.

13. Aynı ürünle ilgili birden fazla ilan verilemez. AlalimSatalim.com sayfalarından başka web sitelerine bağlantı (link) verilemez. İlanların içeriği ürünü tanıtmalıdır. İlan başlıklarında da web sitesi adresi yazılamaz. Bu tür ilanlar AlalimSatalim.com yönetimi tarafından yayından kaldırılırlar.

14. AlalimSatalim.com istediği ilanı onaylamama veya silme hakkına sahiptir.

15. AlalimSatalim.com istediğinde tüm yazılı anlaşmalarında ve kurallarında değişiklik yapabilir.


© 2002 - 2020 AlalimSatalim.com - 1 elin nesi, 2. elin sitesi!

Ana Sayfa | Duyurular | Ücretsiz ilan ver | Hesabım | Üye Ol | Haberci | Yardım
Hakkımızda | Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkeleri | Editörden | Reklam