JAKO KONGO PAPAĞANLAR YILBAŞI ÖZEL İNDİRİMİ 550TL

31.12.2016 15:21 - İstanbul Kadıköy
  • img
  • img
  • img
  • img
imgimgimgimg
İlan Tarihi 31.12.2016
İlan No: 3538032
Kategori: Hayvanlar Alemi Evcil Hayvanlar Kuş Papağan
İlan Detayları

Türkiye Cumhuriyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı evcil hayvan barındırma, üretim ve satış izni olan işletmemiz siz değerli müşterilerimize 4 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Bize göre evcil hayvan sahipleneceğiniz yerin görevleri, sahiplenme ile bitmez. Biz diğer firmalardan farklı olarak, sahiplendirdiğimiz canlılarının ailelerini bünyemize alarak, onlara yıllarca biriktirdiğimiz deneyimlerimizle bir evcil hayvana nasıl doğru bakılması gerektiğini öğretmekteyiz. Aynı zamanda sağlık ve çiftleşme konusunda da teknik desteğimiz ömür boyu devam etmektedir. Hiç bir şekilde müşterilerimizle irtibatımızı kesmeden sahiplenilen hayvanınız hakkında üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaktayız. Canlı hayvanlarımız IRK ve SAĞLIK garantilidir.

Bu garanti Her türlü ölümcül viral hastalıkları da kapsamaktadır.

Kırmızı kuyruk siyah göz yavru kongo jako papağanlarımız şu an 1-3-4-5-6-8 aylık olup ele gelen kendini sevdiren fotoğrafçılık gibi işler için omuzda durmaya alışkın insancıl oyunbaz kuşlardır. Kuşlarımız kapalı bilezikli olup cites belgeleriyle birlikte teslim edilecektir.

Yavrularla alakalı detalı bilgi almak, fotoğraf veya video için iletişime geçebilirsiniz. Gelip görerek alabilir, çayımızı içerek kuşları görüp sevebilirsiniz.

TÜRKİYE GENELİ GÖNDERİM İMKANIMIZ VARDIR.

İletişim : 05413151027

WhatsApp : 05413151027

TÜM PAPAĞAN, KEDİ ve KÖPEK IRKLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. GELİP GÖREREK ÇAYIMIZI İÇİP YAVRULARI SEVEREK ALABİLİRSİNİZ VEYA BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRE GÖNDERİMİNİ TALEP EDERSENİZ SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YAVRUNUN GÖNDERİMİNİ SAĞLAYABİLİRİZ.

İlginizi çekebilir