ENDÜSTRİYEL MUTFAK BULAŞIKHANE ÜRETİMİ 3.000TL

19.01.2019 12:04 - İstanbul Bağcılar
  • img
  • img
  • img
imgimgimg
İlan Tarihi 19.01.2019
İlan No: 2817249
Kategori: İş Makineleri - Tarım Araçları Sanayi Endüstriyel Ekipmanlar Bulaşıkhane Ekipmanları
İlan Detayları

ENDÜSTRİYEL MUTFAK VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ
Endüstriyel soğutma sektöründe hizmet veren firmamız, günden güne büyüyüp teknolojisinin son aşamalarını sizlerin hizmetine sunmayı amaç edinmiştir. Hedeflerimiz, mekanlarınızda dekoratif ortamları oluşturmak, müşterilerinizin rahat alış veriş imkanlarını sağlamak, kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak sektörümüzde lider ve saygın bir kuruluş olmak,
Alanımızda teknolojinin hizmetlerini, tekniğimizle birleştirerek endüstriyel paslanmaz mutfak, soğutuculu sütlük dolap, soğutuculu et reyonu, soğutuculu çiğ köfte dolabı, pastane dolabı, buz makinesi, soğuk hava depoları, çelik raf sistemleri, ağır yükleme rack sistemleri, mini rack, market rafları, portashelf raf sistemleri , dolaplar ve compact gibi ürünleri uzman kadromuzla sizlerin hizmetine sunmaya hazırız. olarak benimsediğimiz amaçlar ve kalite esasları doğrultusunda sizlere hizmet vermeye hazırız.
SİPARİŞİNİZİN HER AŞAMASINI İNTERNETTEN KAMERA SİSTEMİ İLE GÖREBİLİRSİNİZ. İSTERSENİZ 5000 m² ÜRETİM TESİSİMİZİ VEYA SATIŞ BAYİİLERİMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.
ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRÜNLERİNİN TAMAMI 304K PASLANMAZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR. MÜŞTERİ İSTEĞİNE GÖRE FİYAT UYGUNLUĞU İÇİN PASLANMAZ KALİTESİ DEĞİŞMEKTEDİR.
FABRİKAMIZDA ÜRETİLEN ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI YURT DIŞI İHRACATLARINA UYGUNLUK BELGESİNE SAHİPTİR.
İSTANBUL İÇİ NAKLİYE VE MONTAJ ÜCRETSİZDİR.

İL DIŞINA AMBAR KARGO VE NAKLİYE İLE GÖNDERİM YAPILMAKTADIR.

İlan Sahibi
avrasyaraf
İstanbul Bağcılar
Üyelik süresi:
8 yıl, 5 ay, 19 gün
Telefon:
0 (543) 766 51 16
İlginizi çekebilir