BODUR RED MAPLE BONSAİ AĞACI TOHUMU BONZAİ +SET 2.400TL

28.07.2015 18:02 - Adana Seyhan
  • img
  • img
imgimg
İlan Tarihi 28.07.2015
İlan No: 2412277
Kategori: Bahçe Bitki / Çiçek Tohum / Fide
İlan Detayları

5 ADET İTHAL NADİR ÇİN KIRMIZI AKÇAAĞAÇ BODUR BONSAİ AĞACI TOHUMU + ÖZEL KARIŞIM BONSAİ TOPRAĞI + PLASTİK BONSAİ SAKSISI ( 16,5 X 12 X 5 ) 2 ADET HEDİYE SÜPRİZ BONSAİ AĞACI TOHUMU
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Satın alacağınız ürün set halinde gönderilecektir. Bonsai yetiştirmeye ideal seti sizin için hazırladık. Kısa bir süreliğine 49,90 TL yerine Sadece ama sadece %50 indirim ile 24,90 TL! Stoklarla sınırlı bu kampanyamızı kaçırmayın!!!

Kampanya sadece bu ürünümüz ile sınırlı olmayıp bütün bonsai türlerimizde geçerlidir.

Diğer bonsai ağaç türlerimizi görmek için tıklayın >>> TIKLA
Paket içeriği

5 Adet İthal Nadir Çin Kırmızı Akçaağaç Bonsai Ağacı Tohumu

1 Adet Plastik Bonsai Saksısı

1 Paket Saksıyı dolduracak kadar özel karışım bonsai Toprağı

Not : Ürün alımından sonra ürünün ekimi ile ilgili bilgi tarafınıza mesaj ile gönderilecektir. Aldığınız bütün ürünler tek bir pakette gönderilecek olup 2 adet ve üzeri alımlarda ( 50 tl üzeri alışverişlerde ) kargo bedeli bize aittir.

Evinizde ve ofisinizde büyütebileceğiniz her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilen bir tür ağaçtır.
Bonsai özel tekniklerle ağaçların saksılar içinde budanarak ve bodurlaştırarak büyütülmesi sanatıdır.

Japonca olan bu sözcük, tepsi (tabak) anlamına gelen ''bon'' ve bitki anlamına gelen ''sai'' sözcüklerinden türetilmiştir. Saksıdaki ağaç veya bitki anlamına gelir. Bonsai sanatı Japonya''ya 7-9. yüzyıllarda Çin''den gelmiştir. Çin''de Penjing adı verilen ağaç minyatürleştirme sanatının binlerce yıllık geçmişi vardır. Yalnız penjing''in bir farkı vardır. Penjing''de bir tek saksıda bir ağaç değil, örneğin birkaç minyatür ağacın gölgesinde oturan bir köylü tasvir edilmekteydi.

Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailer minyatür olmalarına rağmen çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Özenle seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.

En güzel bonsailer sığ ve yayvan saksılarda yetiştirilenlerdir. Değişik şekillerde bonsailer bulunmaktadır: süpürge şeklinde - şelale şeklinde - rüzgara açık şekildedir. Japonların doğaya olan tutkuları yaşamlarına da yansımış ve yıllar geçtikçe bahçeciliğe verilen önem artmıştır.


ÜRÜN FOTOĞRAFLARIÇAM TOHUMCULUK OLARAK BÜTÜN TOHUMLARIMIZ HORMONSUZ GDO''SUZ ORGANİK TOHUMLARDIR. ALDIĞINIZ HER TOHUMDAN YETİŞTİRDİĞİNİZ ÜRÜNÜNÜZÜN VERECEĞİ TOHUMLARI TEKRAR EKEREK KULLANABİLİRSİNİZ. HİÇ BİR TOHUMUMUZUN GENETİĞİ İLE OYNANMAMIŞTIR. %100 ORGANİKTİR.

ÇAM TOHUMCULUK SATTIĞI BÜTÜN ÜRÜNLERİ İÇİN FATURA/FİŞ KESEREK GÖNDERMEKTEDİR. ÇAM TOHUMCULUK SATTIĞI BÜTÜN TOHUMLAR İÇİN GARANTİ VERMEKTEDİR. VE %100 GERİ İADE GARANTİMİZ VARDIR. %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TEK AMAÇTIR.

SİZLER İÇİN DÜNYANIN BİR ÇOK ÜLKESİNDEN TOHUM TEDARİK ETMEKTE VE KALİTEYİ MİNİMUM KARLA SİZLERE SUNMAKTADIR.
KARGO BİLGİSİ

SAAT 15:00''A KADAR VERİLMİŞ SİPARİŞLER AYNI GÜN YURTİÇİ KARGO İLE %35 GİTTİGİDİYOR İNDİRİMİ UYGULANARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

DÜKKANIMIZDAN ALACAĞINIZ FARKLI ÜRÜNLER TEK BİR PAKETTE GÖNDERİLECEKTİR.

50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVADIR.
DÜKKANIMIZI ZİYARET EDEREK YÜZLERCE FARKLI TOHUM ÇEŞİTLERİMİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. İDDA EDİYORUZ ALACAĞINIZ SADECE BİR TOHUMLA KALMAYACAKTIR...

İlan Sahibi
starlix
Adana Seyhan
Üyelik süresi:
12 yıl, 6 ay, 26 gün
Telefon:
0 (544) 725 74 20
İlginizi çekebilir